W dniu 28.01.2019 r. w ramach projektu socjalnego „Działajmy razem i uczmy się od siebie – międzypokoleniowe spotkania dzieci i seniorów” realizowanego przez OPS w Bielawie w partnerstwie z Ekologicznym Przedszkolem Niepublicznym „Parkowe Skrzaty” w Bielawie grupa Seniorek z Bielawskiego Klubu Seniora działającego przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielawie oraz przedszkolaki wraz z wychowawcami spotkali się w przedszkolu, aby świętować „Dzień Babci i Dziadka”.

Celem spotkania było utrzymywanie i rozwijanie tradycji związanych z obchodzeniem „Dnia Babci i Dziadka” oraz integracja międzypokoleniowa. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu przedszkolaki wspólnie ze swoimi paniami przygotowały przedstawienie dla Seniorek z Klubu Seniora.

Przybyłe Seniorki zasiadły przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie występu. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki przedstawiły wspaniały program artystyczny, który wywołał wiele radości
i wzruszeń. Seniorki otrzymały od przedszkolaków słodki upominek, same także na ręce Pani Dyrektor przekazały dla wszystkich dzieci słodkości.


Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Seniorek!

 

 

 

OPS Bielawa